Utfordringen NSF Utfordringen Bever Utfordringen NSF Utfordringen Bever Utfordringen NSF Utfordringen Bever

NSF Utfordringen Bever

Utfordringen

Varenr.: 185555
Norges speiderforbunds Utfordringen til bevere er en pins som festes øverst på venstre lommeklaff på den grå speiderskjorta. Hensikten med utfordringen er at du selv skal selv velge en personlig utfordring, og jobbe med den i minst en dag eller et møte. Bevere kan ta Utfordringen flere ganger, men maksimalt fire ganger (en gang per semester).
30,-
-+
20+ på lager.

Visste du at:

Beskrivelse

Passer til den grå speiderskjorta 🩶

Denne passer til den grå speiderskjorten til Norges speiderforbund. Det er to speiderforbund i Norge. Det andre forbundet bruker grønne speiderskjorter og heter KFUK-KFUM-speiderne.

Norges speiderforbund er en barne- og ungdomsorganisasjon med cirka 18 500 medlemmer. Medlemmene er organisert i rundt 400 lokale speidergrupper. Speideren startet i England for over 100 år siden, og er i dag verdens største barne- og ungdomsorganisasjon med 50 millioner medlemmer fordelt på mer enn 200 land.

Se mer fra kategorien: